Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Karavan-bazar.cz

Úvod KontaktO bazaru

Vítejte v karavan-bazaru.cz,

 

na místě, kde můžete najít to, co potřebujete, nebo využijete pro své obytné auto nebo karavan, ale třeba i na chatu, nebo k úplně něčemu jinému.

Stavíte si obytnou vestavbu do dodávky, nebo potřebujete jenom některé vybavení, které vám zpříjemní cestování a pobyt mimo domov? Rozhlédněte se tady a třeba objevíte... :o)

 

Jako v každém bazaru, najdete i zde věci již používané, ale i věci nepoužité, které doposud nenašly svého kupce - výprodej, nadměrné zásoby, nevyzvednuté objednávky a podobně.

 

Pro snadnější vyhledávání použijte základní karegorie, které se budou rozšiřovat podle charakteru nabídky, nebo jednoduše zadejte popis hledané věci do políčka s lupou v hlavičce stránek. 

 

U každého zboží najdete galerii fotografií v co největším množství a popis včetně technických dat, aby jste měli dostatek informací pro rozhodnutí, že vybranou věc použijete pro vaše účely. Budete-li mít i přesto informací málo, neváhejte mne kontaktovat a já, pokud to půjde, potřebná data doplním.


Neméně zajímavým zdrojem nových informací pro vás může být také zasílání aktualit prostřednictvím emailu.

Budete tím vědět o každé nové položce, která do karavanbazaru přibyde, jako první.

Nebojte se, nebudu vás spamovat. Jde mi o komunikaci s vámi a ne o to abych vás štval...

Jediné, co pro to musíte udělat je, že v pravém sloupci "Novinky a akce emailem" vyplníte svůj email, nebo se rovnou zaregistrujte zde.

 

Další informace pro vaše rozhodování k výběru a nákupu získáte z ebooků, které budu postupně zveřejňovat. Budou se týkat například toho, na co se zaměřit při výběru ojetého obytného auta nebo přívěsu, jaké parametry by měl mít plynový nebo elektrický spotřebič, kterým chcete rozšířit výbavu vaší obytky, nebo jaké rozměry musíte změřit pro správný výběr náhradního okna apod.

 

Je mým přáním, aby se jako v každém dobrém bazaru, nabídka měnila co nejčastěji, aby "vystavené zboží" rychle našlo svého kupce a sloužilo dál k potěšení nového majitele. Proto budu rád, když se stránky karavan-bazaru stanou místem, které vám pomůže v dotvoření vašeho díla nebo splnění vašeho cíle, ať jsou jakékoliv. 

 

Přeji co nejvíce zajímavých objevů....

 

Miroslav Konývka


Potřebujete pomoc, nebo máte jakýkoliv dotaz?
K dispozici máte email servis@caravan-centrum.cz, případně mi zavolejte na číslo 773 131 346. Rád vám pomůžu.

 

Info

Dodání zboží

Kontakt

Karavan Bazar

Prodejna:

Na Mlejnku 52/1
147 00 PRAHA 4 - Braník

Otvírací hodiny:

Po - Pá: 10:00 - 17:00
So - Ne: zavřeno (otevřeno po dohodě)

 

telefon:

+420 773 131346

email:

servis@caravan-centrum.cz

Copyright 2016 - 2023 © karavan-bazar.cz